onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Turp i madh/ Shqipëria barazon me Andorën që nuk shënonte në transfertë prej 9 vitesh

Shqipëria del huq me Andorën. Kuqezinjtë e Rejës barazojnë 2:2 kundër një skuadre që golin e fundit në transfertë e kishte shënuar 9 vite më parë.

Përtej rezultatit, skuadra e drejtuar nga Edi Reja shfaqi problem të theksuara në përqendrim dhe në balancat mes reparteve, raporton Panorama. Kuqezinjtë kaluan të parët në avantazh me Balajn që në minutën e gjashtë, por kjo nuk mjaftoi për të marrë tri pikët.

Në një stadium gjysmë të boshatisur. Martinez shënoi dy gola për miqtë, ndërkohë që Rei Manaj ktheu baraspeshën me një gol të bukur në minutën e 58-të. Edhe njëherë, skuadra jonë tregoi se shfaqet e vogël me të voglat.

SHQIPËRI – ANDORË 2-2