onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Aksident rrugor në Zvicër/ Humb jetën shqiptari 42 vjeç, 9 të plagosur

Në një aksident rrugor, që ka ndodhur të dielën në autostradën AK në afërsi të lokalitetit Humlikon, rrethina e Winterthurit, Zvicër, ka humbur jetën një person 42 vjeç, ndërsa 5 persona të tjerë kanë pësuar dëmtime, disa prej të cilëve, të rënda, bënë të ditur  20minuten.ch.

Viktima 42 vjeç, mësohet se është një shqiptar nga Komuna e Deçanit.

Mësohet po ashtu se bashkëshortja e tij ka pësuar dëmtime të rënda, ndërsa vajza, më lehtë.

Sipas të dhënave të para të policisë, mësohet se në një vendndalim në autostradë, nga shkaqe ende të panjohura, ka ndodhur përplasja e fortë e disa automjeteve.

Në automjetet e përfshira në aksident ishin 9 persona, një prej të cilëve humbi jetën.

Pjesa e autostradës në mes të lokaliteteve Henggart dhe Adlikon është bllokura nga të dyja anët, ndërsa është liruar vetëm pas orës 21.30, tranmseton albinfo.ch.

Për shpëtimin e personave të përfshirë në këtë aksident të rëndë, janë angazhuar autoambulancat, edhe një helikopter i Rega-s dhe një i Ndihmës Ajrore nga Gjermania, të cilët kanë transportuar të plagosurit në spitale.

watch porn
olalaporno.com