onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

FOTO/ Portretet e Enver Hoxhës në krah të kryebashkiakut socialist

Portrete dhe mbështetës të diktatorit Enver Hoxha nuk kishte vetëm në Tiranë, dhe kjo nuk mund të quhet më provokim por çmenduri.

Edhe në Durrës pati një shfaqje me portretet e Enver Hoxhës. Madje ato janë shfaqur pas kurrizit të kryebashkiakut Vangjush Dako, në homazhet që ky i fundit ka bërë me rastin e 5 majit.

Ish-kryeministri Berisha ka ironizuar Dakon në Facebook, ku shkruan:

Përjetë me kryexhelatin Enver Hoxha, Hitlerin shqiptar të Pasluftës së Dytë Botërore! sb

 

watch porn
olalaporno.com