onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Juventusi i jep lamtumirën Buffonit me fitore

Kampioni i Serie A, Juventusi, arriti t´a mbyllë sezonin 2017/18 me fitore.

Juve shënoi fitore me rezultatin 2 me 1 ndaj Hellas Veronas, duke i dhënë edhe lamtumirën Gianluggit Buffonit me një 3 pikësh.

Golat për ”Zonjën e Vjetër” u shënuan nga Daniela Rugani dhe Miralem Pjanic, kurse për Veronën shënoi Alessio Cerci.

Më këtë fitore, Juventusi mbyll sezonin si kampion me 95 pikë, kurse Hellas Verona pozicionohet e parafundit me 25 pikë dhe sezonin e ardhshëm luan në Seria B.

watch porn
olalaporno.com