onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Parashikimi i motit/ Dita nis me diell, por mos harroni çadrën…

Dita nisi me diell të mirë, por bëni kujdes, mos e dilni pa çadër. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit parashikon një ditë me reshje, jo shumë të favorshme për ata që kanë plane të lëvizin.
Sot priten reshje të dobëta në të gjithë territorin por ato do të jenë lokalisht mesatare në qarqet Fier, Berat, Vlorë dhe Gjirokastër (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 16 / 26 °C
në vendet e ulëta: 14 / 28 °C
në vendet malore: 9 / 22 °C
ERA pritet të fryjë e lehtë

watch porn
olalaporno.com