onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

27 vjeçari humb jetën në qelitë e policisë, nisin hetimet/ Ja dyshimet dhe një pamje që tregon…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Komisariatin e Policisë në Korçë, pasi një është gjetur i vdekur. Sipas informacioneve mësohet se viktima është një 27-vjeçar që ishte arrestuar për vjedhje me dhunë.

Mësohet se viktima është Enea Ftoi, dhe u gjet i pajetë në ambientet e paraburgimi. Viktima është baba i tre fëmijëve. Policia deklaroi se i riu u gjet i pajete ne ambientet e paraburgimit.

I riu ishte përdorues i lëndëve narkotike. Ene Ftoi u arrestua pasi vodhi me dhune varësen e floririt të një qytetareje. Trupi i pajetë ndodhet në morgun e spitalit të Korçës. Familjaret në kuj akuzojnë policinë për vrasje.

Policia thotë se nuk ka shenja dhune në trup, por një fotografi e bërë publike ditën e sotme tregon se 27-vjeçari, Enea Ftoj është goditur dhe masakruar në qelinë e Komisariatit të Korçës.

Ndonëse policia nxori si version të vdekjes së djalit nga Korça faktin se ishte përdorues droge dhe ndaj edhe kishte vdekur.
Fotoja e bërë publike nga ‘Diell-online.al’ tregon shenja të dukshme dhune në pjesën e kokës së 27-vjeçarit.

Prokuroria ka nisut hetimet për ngjarjen, ndërsa ka sekuestruar kamerat e sigurisë në komisariat. Gjithashtu do të merren në pyetje punonjësit e policisë që kanë qenë në shërbim dhe do të priten analizat e mjekësisë ligjore që do të hedhin dritë mbi vdekjen e 27 vjeçarit.

watch porn
olalaporno.com