onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Aksident i rëndë në Zvicër, disa të lënduar në autostradën A6

Sot në mëngjesin , në aksin rrugor Biel-Studen në Zvicër, është shkaktuar një aksident i rëndë. Të lënduarit janë dërguar në spital, ndërsa rruga u bllokua në të dy drejtimet, raporton Albinfo.ch.
Aksidenti ka ndodhur rreth orës 06:50, ku janë përfshirë tre automjete. Mësohet se shkak i këtij aksidenti ishte humbja e kontrollit të  njërit prej automjeteve dhe shpejtësia tej normave.
Për shkak të aksidentit, dhe faktit që rruga në këtë pjesë të autostradës është vetëm me një korsi, lëvizja e makinave është mbyllur në të dy drejtimet.
watch porn
olalaporno.com