onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Gjendet i pajetë 26 vjeçari në qendër të Vlorës, ja dyshimet

Një 26 vjeçar është gjetur i pajetë pranë Monumentit të Pavarësisë në Vlorë, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Dyshimet janë se 26 vjeçari ka humbur jetën nga një overdozë, ndërsa në trupin e tij janë gjetur edhe shenja dhune.

Informacion paraprak

Më datë 18.05.2018, rreth orës 10:54, në lagjen “28 Nëntori”, është kostatuar i shtrirë në tokë, pa shenja jete, shtetasi A.I., 26 vjeç.

Nga kqyrja paraprake dyshohet se shtetasi ka kryer vetvrasje pasi është konstatuar se ka prerë damarët.

Në vendngjarje është gjetur dhe një mjet prerës (thikë).

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

 

 

watch porn
olalaporno.com