onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Bavari, sekuestrohet mbi 1 ton kokainë/ Arrestohen 12 persona, kryesisht shqiptarë

Një grup kriminal, trafikantë ndërkombëtare droge u arrestuan nga policia gjermane në Bavari, ndërsa është konfiskuar rreth një ton kokainë.

Siç raportohet nga Zyra Shtetërore e Policisë Kriminale, dymbëdhjetë të dyshuar kryesisht nga Shqipëria u arrestuan. Droga u kontrabanda në kuti bananesh.

Identitet e personave të arrestuar, nuk bëhen me dije. Hetimi çoi në përfundimin se një total prej rreth 1.8 ton kokainë ishte tregtuar nga grupi kriminal për një vlerë tregu prej 400 milionë eurosh.

Hetuesit folën për një “goditje të ndjeshme” kundër krimit të drogës dhe pritet të japin detaje rreth aksionit të mërkurën, raportojnë mediat lokale

watch porn
olalaporno.com