onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Berisha-Xhafajt: Fatzi, Rama nuk të mbron ty, por Olsin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ndaj ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, pas daljes publike të këtij të fundit, ndërsa pohoi se Edi Rama nuk po mbron atë por vëllain e tij.

Në një koment në rrjetet sociale, Berisha shkruan se Rama dhe Xhafaj u betuan sot për kokën e Agron Xhafajt, që të shpëtonin veten.
Mes ironisë ish-lideri i PD-së thekson se “pasi paketuan Gonin e tyre te dashur per ne Itali se gjithçka eshte e trilluar nga opozita, madje kryekumbar Rama gjate nates kishte bere edhe ekspertizen dhe sipas tij zeri nuk ishte i te mirit Agron por i opozitës”

REAGIMI I BERISHËS

O Fatzi, Rama nuk mbron Gonin dhe ty por mbron Olsin dhe menderen e tij!

Miq, kryekumbar Rama dhe kumbar Fatzi Xhafa u betuan sot per koken e Agron Xhafes per te shpetuar menderet e tyre!Ne nje akt pafytyrsie ekzemplare, ata u betuan para shqiptareve pasi paketuan Gonin e tyre te dashur per ne Itali se gjithçka eshte e trilluar nga opozita, madje kryekumbar Rama gjate nates kishte bere edhe ekspertizen dhe sipas tij zeri nuk ishte i te mirit Agron por i opozites.

Perkrah tij qendronte si i menderosur Fatzi Xhafa, i cili e dinte se me ze dhe deshmitare gjithçka eshte e vella Agronit.

Me kete rast dua ti them Fatziut te droges se Rama nuk mashtroi per ty as dhe per Geronin tend por per Olsin dhe menderen e tij. Populli i revoltuar do t’ju krreje shume shpejte nga karriget tuaja qe qendrojne mbi krimin dhe drogen! sb

watch porn
olalaporno.com