onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Çështja Xhafaj/ Rama: Ja kur e marr vendimin

Kryeministri Edi Rama në një postim në Facebook, ka reaguar në lidhje me akuzat e PD për Ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj. Në reagimin e tij Rama shkruan se ai do të flas nesër në orën 11:00 përpara Grupit Parlamentar.
Reagimi i Ramës
Jemi të gjithë njësoj?JO, s’kemi qenë asnjëherë të gjithë njësoj e s’do jemi kurrë njësoj!Nesër në 11.00 përpara Grupit Parlamentar, qëndrimi im për situatën e krijuar me Ministrin e Brendshëm dhe ecurinë e përpjekjes diplomatike drejt objektivit historik të çeljes së negociatave

watch porn
olalaporno.com