onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Çliroje mendjen dhe shpirtin, dorëhiqu/ Mesazhi i Ndokës për Ramën

Nard Ndoka, Kryetar i PDK dhe deputet i opozitës, ka ironizuar takimet e Kryeministrit Edi Rama në Lezhë.

“Çliroje mendjen dhe shpirtin Edi! Dorëhiqu! Pusho në paqe!”, shkruan Ndoka në një postim në rrjetin social.

 Postimi i Nard Ndokës 

Rama në Lezhë, flet për vdekjen si filozof: “Në fund dy metra dhe na mbeten”!

Frikë nga përgjegjësia, frikë nga dështimi, frikë nga mallkimi, frikë nga vdekja!

Optimizëm “allaRama” me dy metra dhe që ua tregon shqiptarëve dhe në vecanti të rinjve!😡

Çliroje mendjen dhe shpirtin Edi! Dorëhiqu! Pusho në paqe!✌

watch porn
olalaporno.com