onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Deputeti i PD i përvishet Ramës/ Të pëlqejnë të të quajnë çuni i mamit që u bë bir k*urve

Deputeti i PD, Luciano Boci ka shpërthyer ndaj kryeministrit Edi Rama pas qëndrimit që i ky i fundit mbajti ndaj dëshmisë së Albert Veliut, personit që u përgjua në biseda narkotikësh me vëllain e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Sipas Bocit, ironia e Ramës në këtë rast nuk vlen pavarësisht se ai e sheh BE-në si treg fshatar të cilit i shet vetëm “bar” dhe “miell”.

PSE NUK VLEN IRONIA E RAMES

-Rame sa kohë qe je KryeM.. harrove që “bota është portokall” e rrotullohet dhe vjen një ditë…

-Ndërsa Trekëndëshin ti “nuk ke faj” që e ngatërron, sepse ende e di që është mënyrë ekzekutimi dhe jo figurë gjeometrike.

-Sa kohë që je ti K/M, Shqipëria do jetë si në Polin e Veriut, sepse këtu tek ne ngrin nga varfëria, vdes nga ftohtësia e shtetit, të përpin acari idiot i pushtetit dhe qeverinë e zbardh anë e kënd “bora” e kokainës.

-Sa kohë që je ti ende K/M, Bashkimin Europian ashtu do vazhdosh ta shohësh: si treg fshatar tek Ali Demi.

-Sepse ti, tek e fundit, bar” po i shet e “miell” po i blen Europës. Krim po i eksporton e “të kuqe” po i importon. Bën dhe ca matrapazllëqe të tjera me para në dorë e nën dorë, me tē shitura e të blera e sipas zakonit tënd të vjetër, të pëlqen të quajnë “qehajai” i tregut të Ali Demit, alias çuni i mamit që u bë bir k*rve.

-Ndërsa si li-derr botëror, fli i qetë se je i pankonkurueshëm.

p.s ai robi aty (Babalja), është shumëfish më njeri se ty.

 

watch porn
olalaporno.com