onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

‘Dëshmitari X’, Rama publikon videon/ Nëse ky është flamuri i aksionit opozitar, Basha është…

Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me atë që njihet si dëshmitari X në video-përgjimin e publikuar dy ditë më parë nga Partia Demokratike, ku shfaqej Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

“Nëse ky është flamuri i aksionit opozitar, atëherë bota nuk është e rrumbullakët, trekëndëshi është katror, Shqipëria ndodhet në Polin e Veriut, Bashkimi Europian është treg fshatar tek “Ali Demi” dhe Lulëzimi është lider…”, shkruan Rama në rrjet, ndërsa ka publikuar edhe videon e dëshmitarit.

watch porn
olalaporno.com