onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Detajet/ Plagosja tek Komuna e Parisit, at e bir sulmuan 26 vjeçarin me thikë…

Policia e Tiranës ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e ndodhur tek ‘Komuna e Parisit’ ku pas një sherri mbeti i plagosur një person.

Policia thotë në një njoftim paraprak se si pasojë e sherrit, at e bir kanë plagosur me thikë 26 vjeçarin D.L

Informacion paraprak

Më datë 17.05.2018, rreth orës 21:20, në një lulishte në zonën e “Komunës të Parisit”, ka patur një konflikt për motive të dobëta midis shtetasve D. L., E. M., dhe E. M., ku për pasojë shetasi D. L rreth 26 vjeç është goditur me mjet prerës (në bark) nga shtetasit E. M., dhe E. M., ( at dhe bir).

Shërbimet e policisë kanë shoqëruar shtetasit E. M., dhe E. M., ( at dhe bir), në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme hetimore.

Shtetasi i dëmtuar ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

watch porn
olalaporno.com