onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Vasili i përgjigjet Ramës: Në kokë ke tallash, nga drejtor laboratori audio u bërë…

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar përmes rrjeteve sociale, lidhur me qëndrimin e Kryeministrit Edi Rama, porsa i takon dëshmisë së dhënë nga bashkëpunëtori X në videon ku shfaqet edhe Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

“Kryeministri nga drejtor laboratori audio dje u bë presor gjeometrie sot.Dhe bëhet që çke me atë punë se ky kryeministër nuk e ka trurin me rrudha si gjithë vdekatarët, por drejtkëndësh si të gjithë ata që kanë tallash në kokë”, shkruan Vasili.

watch porn
olalaporno.com