onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Eksploziv automjetit të 44-vjeçarit, ja çfarë thotë policia

Një shpërthim me tritol ka ndodhur gjatë natës së të shtunës duke u gdhirë e dielë në një lagje të Lushnjes.

Siç bën të ditur policia në një njoftim paraprak, është djegur mjeti tip “Fiat” në pronësi të shtetasit A.A, 44 vjeç, të cilin e kishte parkuar tek rrugica në afërsi të banesës.

Informacion paraprak

Në datën 06.05.2018, rreth orës 03:10, në lagjen “18 Tetori”, Lushnje është djegur pjesërisht në pjesën e përparme mjeti tip “Fiat” në pronësi të shtetasit A.A, 44 vjeç, të cilin e kishte parkuar tek rrugica në afërsi të banesës.

Paraprakisht dyshohet se djegia e mjeti ka ardhur si pasojë e vendosjes së një lënde plasëse eksploziv.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e kësaj ngjarje.

 

watch porn
olalaporno.com