onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

El Clasico, Ronaldo mban në ankth madrilenët…

Cristiano Ronaldo nuk doli me skuadrën me fillimin e pjesës së dytë në “El Clasico”, duke u zëvendësuar nga Asensio.

Portugezi i ka bërë të gjithë me dhimbje koke te madrilenët dhe duket se vëmendja e “El Clasico” u zhvendos e gjitha te sulmuesi. Ronaldo pësoi një lëndim në kavilje pas shënimit të golit të pare. Edhe pse qëndroi në fushën e lojës deri në fundin e 45 minutave të para mes dhimbjeve, nuk doli më me ekipin për pjesën e mbetur të sfidës.

Ende nuk ka një përcaktim të saktë të shkallës së dëmtimit, por te Reali tashmë janë me dhimbje koke në prag të finales së Chmapions ndaj Liverpool.

watch porn
olalaporno.com