onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Eurovision, kush është reperi shqiptar që sulmoi këngëtaren britanike

Një djalë i ri ka “sulmuar” në mes të performancës në skenën e Eurovizionit në Lisbonë këngëtaren Surie nga Britania.

Ai i mori me forcë mikrofonin nga dora këngëtares 29-vjeçare të shtunën në mbrëmje dhe bërtiti “Nazistët e medias në Mbretërinë e Bashkuar, kërkojmë liri” para se të nxirrej menjëherë nga skena.

Në bluzën e tij shkruhej “Punët e mafias shtetërore britanike: Media britanike”, dhe më tej “Porositeni në Amazon”.

Me sa duket fansi është një reper që aspiron shumë dhe çuditërisht me origjinë shqiptare. Ai quhet Kostandin dhe njihet me emrin e artit si Dr. A.C, shkruan “ekspress”.

Kjo nuk është hera e parë që ai ndërpret një event live e për këtë është shndërruar në një ikonë televizive në mendjen e britanikëve.