onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Historike, ekipi kosovar Ballkani në grupet e Conference League

Ballkani i Suharekës ka shkruar histori të klubeve kosovare në arenën evropiane të futbollit duke u kualifikuar në grupet e Conference League, pasi mposhti klubin shqiptar Shkupi me rezultat 1-0.

Pjesa e parë e këtij takimi u mbyll me barazim pa gola, ndonëse rastet “flisnin” për vendasit. U desh minuta e 69’ që Korenica të shfrytëzonte një pakujdesi në Naumovskit dhe të gjente rrugën drejt rrjetës portës.

Ndryshe, këto ishin formacionet e Ballkanit dhe Shkupit në përballjen e sotme të vlefshme për play-offin e Conference League.

Ndeshja e mbrëmjes së sotme në “Fadil Vokrri” në Prishtinë vjen pas sfidës së luajtur një javë më parë në Shkup, ku Ballkani gjithashtu doli fitues përballë Shkupit me rezultat 2:1.