onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Ligji antimafia/ Krimet e Rënda nisin verifikimin për vëllain e Fatmir Xhafajt

Prokuroria nis verifikimet për vëllain e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, Agron Xhafajn, i dënuar në Itali me 7 vjet e 2 muaj burg për trafik ndërkombëtar lëndësh narkotike.

Burime nga organi i akuzës bënë të ditur se Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur verifikimet mbi Agron Xhafaj. Verifikimet për Agron Xhafajn po kryhen në kuadër të ligjit antimafia.

Reagimi i organit të akuzës erdhi pas deklaratës së bërë nga deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj, sipas të cilit vetëm Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku, nuk po sheh shkeljet ligjore dhe falsifikimet e ministrit të Brendshëm, për të mbrojtur vëllain e tij.

Një ditë më parë edhe Ambasadori amerikan Donald Lu tha se po verifikohen akuzat e ngritura për vëllain e ministrit të Brendshëm.

watch porn
olalaporno.com