onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Manjani zbardh detajet nga takimi me Donald Lu…

​Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka zbardhur takimin që ka pasur sot me Ambasadorin amerikan, Donald Lu.

“Po, pimë një kafe së bashku me Ambasadorin Lu. Pa asnjë kompleks e as paragjykim.

Asgjë personale!

Folëm goxha, për të sotmen dhe të ardhmen… Edhe për të shkuarën folëm pak. Sheshuam edhe disa keqkuptime që na mbanin larg…

Nuk mund të them më shumë, sepse dua të respektoj Ambasadorin dhe konfidencën që i ofruam njeri-tjetrit…

Faleminderit medias për vëmendjen!”, shkruan Manjani.

watch porn
olalaporno.com