onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

FOTO/ Ja si bariu italian ekzekutoi me një plumb 22-vjeçarin shqiptar

Një shtetas shqiptar është qëlluar për vdekje me armë zjarri mbrëmjen e të mërkurës në Itali. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00, ndërsa transmetohej ndeshja finale e kupës së Italisë, midis Juventusit dhe Milanit.

Sipas informacioneve që japin mediat italiane, bëhet fjalë për një 22-vjeçar i cili ka gjetur menjëherë vdekjen.

Ka qenë një bari i cili ka hyrë në banesën e një familje shqiptare dhe qëlloi një herë drejt 22-vjeçarit, duke e goditur në qafë. Kjo goditje ka rezultuar fatale për të riun shqiptar.

Bariu sipas mediave, nuk duket se ka lidhje gjaku me viktimën.

Autori është identifikuar nga policia italiane, ai eshte nje 45-vjeçar me origjinë nga Sardenja dhe me banim në Arezzo.

Ai u përpoq të arratisej pas krimit duke u larguar në këmbë, por një kilometër larg baneses ku kishte kryer krimin ra në një gropë dhe theu këmbën. Karabinierët e arrestuan.

Motivi sipas hetimeve paraprake mund të ketë te beje me ndonjë larje hesapesh për ceshtje droge, por ende nuk është zbuluar shkaku i vërtetë dhe as identiteti i 22-vjeçarit shqiptar.