onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Ja kur dhe ku do të mbahet takimi Trump-Kim Jong Un

Presidenti amerikan Donald Trump ka bërë të ditur në një postim në rrjetet sociale se takimi i shumëpritur mes tij dhe udhëheqësit te Koresë së Veriut, Kim Jong Un do të zhvillohet në Singapor më 12 qershor.

“Takimi i parashikuar mes meje dhe Kim Jong Un do të zhvillohet në Singapor më 12 qershor. Ne të dy do të përpiqemi ta bëjmë atë një moment shumë të veçantë për Paqen Botërore!”, shkroi Trump ne Tëitter të enjten.

Presidenti Trump tha të enjten herët në mëngjes se brenda tri ditësh do të shpaloset koha dhe vendi i takimit, por ai nuk do të mbahet në zonë e çmilitarizuar ndërmjet dy Koreve, siç ishte paralajmëruar më herët.

watch porn
olalaporno.com