onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Masa e sigurisë për Tahirin, Basha: Loja vazhdon…

Lulzim Basha, Kryetar i PD-së, e ka cilësuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për Sajmir Tahirin si një lojë të Ramës. Basha thekson se kjo e sotmja nuk ishte vendim i drejtësisë, por vendim politik i Ramës.

“Loja Rama-Tahiri vazhdon.

Arresti i shtëpisë i Saimir Tahirit nuk është vendim i drejtësisë, por vendim politik i Edi Ramës. Ky është dorëzimi i kontrolluar që paralajmëruam vetëm 3 ditë më parë, pjesë e paktit mafioz Rama-Tahiri.

Saimir Tahiri duhet të ishte sot në qeli dhe jo në arrest shtëpie. Qeveri partnere kanë sjellë javët e fundit të tjera prova që rikonfirmojnë se Saimir Tahiri ishte pjesë aktive e organizatës kriminale të Habilajve për trafikun e drogës.

Arresti i shtëpisë për Saimir Tahirin është mashtrimi i rradhës i Edi Ramës ndaj shqiptarëve dhe partnerëve ndërkombëtarë.

Kjo është po kështu prova se lëvizjet e paligjshme në prokurori kanë për qëllim mbylljen e dosjes Tahiri.

Tahiri nuk burgoset dhe as nuk dënohet sepse e mbron dhe e ruan Rama. Sepse Tahiri dhe Rama janë një”, u shpreh Basha.

 

watch porn
olalaporno.com