onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

NUK KA BEFASI/  Putin propozon për kryeministër Medvedevin  

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin i ka propozuar Dumës ruse që të shqyrtoj kandidaturën e  Dmitrij Medvedev për postin e kryeministrit, ka bërë të ditur Kremlini.

Të kujtojmë, presidenti rus Vladimir Putin dje ka falënderuar Qeverinë, e cial sipas Kushtetutës sot jep dorëheqje pasi Putin inaugurohet edhe për një mandate.

Këtë e ka sqaruar para mediave Sekretari i Përgjithshëm i Kremlinit, Dmitrij Peskov, thekson Agjensia ruse e lajmeve, TASS.

“Në mbrëmjen e së dieles presidenti është takuar me anëtarët e qeverisë. Me këtë rast ai ka falënderuar  anëtarët e kabinetit dhe zyrtarët qeveritarë për rezultatet e arritura para sfidave të Rusisë,” tha Peskov.

Agjensia ruse TASS kujton se qeveria aktuale me Medvedevin në krye është formuar në vitin 2012 dhe ka pësuar ndërkohë ndryshime të vogëla.

watch porn
olalaporno.com