onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Operacion antidrogë në Itali, arrestohen 5 shqiptarë

Një operacion anti-drogë në rajonin e Pavia të Italisë përfundoi me arrestimin e pesë shqiptarëve. Gjatë kontrolleve të kryera nga karabinierët në lojërat e fatit, një fenomen shqetësues në rritje, me lulëzimin e shumë lokaleve, u vu re prania e një grupi të vogël personash që qëndronte pranë njërës prej sallave të lojërave.

Duke hetuar mbi sjelljen e grupit, hetuesit zbuluan se të gjithë ishin shqiptarë dhe i ishin përkushtuar shitjes së kokainës.

Sot në orët e para të mëngjesit u arrestuan të pesë shqiptarët, të cilët janë: A.J., 35 vjeç, P.S., 39, A.K., 39, P.D., 40 dhe E.L., 42 vjeç. Katër të parët kanë marrë masën e sigurisë arrest në burg, ndërsa i pesti arrest shtëpie.

P.S. e E.L. iu shisnin shitësve të rrugës, midis tyre edhe A.J., sasi kokaine që iu shitej më pas konsumatorëve të shumtë italianë, në doza 0.5 gramë, me çmim 50 euro.

Hetimet kanë nisur më 25 janar 2017, kur një tjetër shqiptar, E.C., 28 vjeç, u arrestua me rreth 2.5 kile kokainë dhe rreth 4 kile marijuanë.

 

watch porn
olalaporno.com