onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Parashikimi i motit, për datë 18 Qershor, ja çfarë pritet

Parashikimi i motit, për datë 18 Qershor:

Sot nuk priten reshje në të gjitha qarqet e vendit, por lokale të dobëta në shumicën e tyre.

Era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Në bregdet: 20 / 31 °C

Në vendet e ulëta: 19 / 34 °C

Në vendet malore: 14 / 30 °C

watch porn
olalaporno.com