onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Parashikimi i motit, për datë 21 Shkurt, ja çfarë pritet

Parashikimi i motit, për datë 21 Shkurt:

Sot priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Në bregdet: 8 / 15 °C

Në vendet e ulëta: 6 / 16 °C

Në vendet malore: -1 / 11 °C

watch porn
olalaporno.com