onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Parashikimi i motit, për datë 22 Qershor, ja çfarë pritet

Parashikimi i motit, për datë 22 Qershor:

Sot priten reshje, në përgjithësi, të dobëta në të gjitha qarqet e vendit.

Era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.

Për zjarret në pyje, Instituti i Gjeoshkencave parashikon rrezik “të lartë” vetёm nё zona tё lokalizuara, konkretisht: qarku Kukës (Lindje), Durrës (Lindje), Tiranë (Perëndim), Berat (Perëndim), Korçë (Lindje), Vlorë (Veri dhe Jug) dhe Gjirokastër (Veri).

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Në bregdet: 23 / 35 °C

Në vendet e ulëta: 23 / 39 °C

Në vendet malore: 17 / 35 °C

watch porn
olalaporno.com