onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Parashikimi i motit, për datë 29 Maj, ja çfarë pritet

Parashikimi i motit, për datë 29 Maj:

Sot priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare të shoqëruara me shtrëngata pothuajse në të gjithë qarqet.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Në bregdet: 15 / 22 °C

Në vendet e ulëta: 15 / 24 °C

Në vendet malore: 7 / 19 °C

watch porn
olalaporno.com