onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Pas akuzave të opozitës, Xhafaj thyhen heshtjen dhe ka një falenderim për…

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i cili prej disa ditësh ka heshtur përballë akuzave të opozitës, ka reaguar sot për herë të parë në mbledhjen e grupit parlamentar socialist.

Pas fjalës së Kryeministrit Edi Rama, i cili mori në mbrojtje ministrin e Brendshëm dhe i konsideroi maskaradë akuzat e hedhura, Xhafaj ka shprehur një falenderim të veçantë për ligjvënësit socialistë që e kanë mbështetur.

“Ju shpreh mirënjohjen time për suportin që më keni dhënë”, raportohet t´I ketë thënë Xhafaj deputetëve të PS-së.

 

 

watch porn
olalaporno.com