onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Pas largimit nga Kuvendit, PD mbledhje urgjente me aleatët

Partia Demokratike pasi ka braktisur punimet e Kuvendit ka organizuar një mbledhje urgjente me aleatët.

Mësohet se në takim kanë marrë pjesë deputetët e PD, si dhe aleatët e vegjël duke përjashtuar LSI.

Sipas informacioneve bëhet me dije se më takim po diskutohet për detajet e reja të dosjes së vëllait ë Ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

PD pritet që në orën në vijim të nxjerr prova dhe fakte të reja për dosjen kundër Agron Xhafës.

watch porn
olalaporno.com