onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Pas letrës së Agron Xhafajt, Berisha publikon lajmin e fundit

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes  një postimi në rrjetin social lidhur me letrën publike të Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

“Breaking Neës!

Mirëmëngjes Dr Agron Xhafën e nisën forcërisht në Itali me një operacion top sekret me avion sot herët në mëngjes! Letra është shkrojtur nga Fatziu!E gjitha për të shpëtuar lekurën e Fatzi fallsifikatorit dhe ligjit antimafia!”, poston Berisha në rrjetin social.

 

watch porn
olalaporno.com