onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Përplasje në Gaza, 18 të vdekur dhe 900 të plagosur

Është rritur bilanci i viktimave në Rripin e Gazës pas dhunës që shpërtheu lidhur me instalimit të SHBA-së në Jerusalem.

Së paku 18 palestinezë janë qëlluar për vdekje në Gaza nga trupat izraelitë, në një nga përplaset më të përgjakshme në disa javë.

Përplasjet janë shkaktuar pak përpara hapjes të ambasadës së Amerikës në Jerusalem, e cila duket se ka zemëruar palestinezët.

Zyrtarë të lartë amerikanë do të marrin pjesën në hapjen e ambasadës, duke përfshirë edhe vajzën e presidentit Trump, Ivanka Trump.

Udhëheqësit islamik të Gazës, Hamasi, kanë mbajtur protesta të mëdha në gjashtë javët e fundit.

Ministra e Shëndetësisë e drejtuar nga Hamasi ka bërë të ditur se në mesin e të vrarëve është edhe një 14 vjeçar, ndërsa 900 persona kanë mbetur të plagosur raporton BBC.

Më shumë se 50 palestinezë kanë vdekur që prej fillimit të protestave.

 

watch porn
olalaporno.com