onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Tërmeti shkund Vlorën, ja çka ndodhur

Një tërmet me magnitudë 4 ballë dhe një thellësi prej 10 kilometrash, ka goditur rajonin e Vlorës, në jug të Shqipërisë.

Epiqendra e tërmetit mësohet se ishte 30 kilometra nga Vlora, ndërsa lëkundjet janë ndjerë për disa sekonda.

Nuk ka raportime për dëme materiale apo në njerëz.

 

watch porn
olalaporno.com