onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Rusi 2018/Islanda zbulon kombëtaren, ja kush janë lojtarët

Kombëtarja e Islandës është ekipi i parë që zbulon listën e lojtarëve që do të udhëtojnë drejt Botërorit të Rusisë. Trajneri Hallgrimson ka qenë i përpiktë me afatet. Në listën e Islandës, e cila ishte një suprizë e këndshme në Europianin e 2016, bie në sy prania e Sigrudson. Lojtari nuk luante prej muajit mars për shkak të një dëmtimi.

Emër tjetër interesant është ai mesfushorit të Udinezes, Hallfredson. Islanda e ka për herë të parë pjesëmarrjen në një Botëror. Ata gjenden në një grup me Argjentinën,Nigerinë dhe Kroacinë. Ndeshjen e parë do ta luajë kundër Argjentinës në 16 qershor.

Kjo është lista e plotë:

Portierë: Hannes Pór Halldórsson (Randers), Frederik Schram (Roskilde) e Rúnar Alex Rúnarsson (Nordsjaelland);

Mbrojtës: Ari Freyr Skúlason (Lokeren), Hördur B. Magnússon (Bristol City), Hólmar Örn Eyjólfsson (Levski Sofia), Kári Árnason (Aberdeen – Scozia), Sverrir Ingi Ingason (Rostov), Ragnar Sigurdsson (Rostov), Samúel K. Fridjónsson (Valerenga) e Birkir Már Saevarsson (Valur – Islandia);

Mesfushorë : Jóhann Berg Gudmundsson (Burnley), Arnór Ingvi Traustason (Mälmo), Aron Einar Gunnarsson (Cardiff City), Ólafur Ingi Skúlason (Karabukspor), Gylfi Sigurdsson (Everton), Emil Hallfredsson (Udinese) e Birkir Bjarnason (Aston Villa);

Sulmues: Rúrik Gíslason (Sandhausen), Björn B. Sigurdarson (Rostov), Albert Gudmundsson (PSV), Alfred Finnbogason (Augsburg) e Jón Dadi Bödvarsson (Reading).

watch porn
olalaporno.com