onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Sir Alex Ferguson del nga koma. Ja cilat ishin fjalët e para…

Sir Alex Ferguson nuk zhgënjen asnjëherë edhe në momente të tilla kritike për jetën. Pak ditë pas operacionit në tru, për shkak të një hemoragjie celebrale, trajneri 72-vjeçar ka treguar sërish pasionin e tij për futbollin.

Fjalët e para që ka thënë pasi ka dalë nga koma kanë qenë: “Si doli skuadra e Doncaster? (ekipi që drejtohet nga djali i tij Darren)”.

Më tej, trajneri skocez i ka kërkuar stafit mjekësor nëse do të ishte e mundur të rikthehej në stadium për të parë finale e Champions League. “E di që për finale e Kupës së Anglisë nuk kam asnjë shans për të qenë në stadium, por a mund të udhëtoj në Kiev?”, ka qenë kërkesa e Ferguson. Këto janë sinjale inkurajuese për mjekët dhe familjarët e “sir Alex, që duket se ka kaluar problemet shëndetësore.

Por duket e vështirë që më 26 maj Ferguson, trajneri legjendar i Manchester United të jetë në Kiev për të parë finalen mes Liverpool dhe Real Madrid, tri javë pas operacionit në tru, duke qenë se është një rrugë e gjatë.

watch porn
olalaporno.com