onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Tërmeti lëkund Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra…

Lëkundje sizmike janë ndierë ditën e sotme në Shqipëri.

Mësohet se epiqendra e tërmeti ka qenë në fshatin Bolenë të Vlorës, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe në qytetet përreth.

Duke iu referuar Institutit të Gjeoshkencave, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.1 dhe ka rënë në një thellësi prej 4 kilometra nën tokë.

watch porn
olalaporno.com