onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

VIDEO/ ‘Çmenden’ shoferët, shpejtësi marramendëse në Tiranë

Policia e Shtetit ka vijuar aksionin lidhur me respektimin e rregullave të qarkullimit rrugor. Në rrjetet sociale, policia ka publikuar video lidhur me kontrollet, ndërsa janë ndaluar drejtues mjetesh duke qarkulluar me shpejtësi deri në 180 km/h.
“Fundjave për tu argëtuar, jo për të rrezikuar jetën.
163 km/h. 164 km/h
Mos shpejtoni se në rastin më të mirë ju pret Polici dhe Radari e në rastin më të keq do rrezikoni jetën tuaj e të perdoruesve të tjerë të rrugës.

watch porn
olalaporno.com