onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

VIDEO/ Ja si u prezantuan shqiptarët në skenën e Eurovision

Eugent Bushpepa është ngjitur edhe sot në skenën e Eurovizion me këngën “Mall”, ku sërish ka rrëmbyer duartrokitje të shumta nga publiku. Bushpepa ashtu si në gjysmë finale, ka bërë një performancë të shkëlqyer.

Shqiptari në bazë të shortit të hedhur më herët ka kënduar i 12 në natën finale. E parafundit ka kënduar shqiptarja tjetër që përfaqëson Qipron, Eleni Fouriera, e cila shpërthue skenën e Eurosong.

Dhe perfomanca e fundit ka qenë ajo e shqiptarit tjetër që përfaqëson italin, Ermal Meta. Bashkë me të ka kënduar dhe Fabrizio Moro, që kanë mallëngjyr të gjithë publikun në skenë por dhe teleshikuesit.

watch porn
olalaporno.com