onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

VIDEO/Vlorë, llogaridhënia e Ramës ka vetëm një përgjigje: Revoltë!

Proçesi i llogaridhënies së qeverijses Rama në qytetin bregdetar të Vlorës, ka kaluar me tensione dhe revoltë.

Dëgjesa e ministrit Damian Gjiknuri dhe kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli në Orikum është shoqëruar me tensione, ndërsa videon nga  momenti i  përplasjes e ka publikuar Ish-kryeministri Sali Berisha duke përgëzuar qytetarët për qëndrimin e tyre të guximshëm dhe dinjitoz.

watch porn
olalaporno.com