onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Wenger largohet pas 22 vitesh nga Arsenali/ Ja cili ishte ekipi dhe kundërshtarët…

Arsen Wenger, tekniku francez i Arsenal, do të largohet pas 22 vjetësh nga “Topçinjtë”.
Ndeshja që Arsenal do të zhvillojë në fushën e Huddersfield, do të jetë e fundit për 69 vjeçarin në krye të skuadrës londineze.

Por si dukej Arsenali në vitin e emërimit të Wengerit në krye të tyre, në sezonin 1996/1997.
‘AS’ ka bërë një artikull me formacionin e Arsenalit atë sezon,e po ashtu edhe formacionet e skuadrave tjera të mëdha evropiane.

Arsenal

Real Madrid

Barcelona

Manchester United

Bayern Munich

Borussia Dortmund

Juventus

watch porn
olalaporno.com