onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

4 shqiptarë  dhunojnë seksualisht 27-vjeçaren, më pas…

Katër shqiptare kanë dhunuar seksualisht një vajze 27-vjeçare përgjatë natës, duke e lënë në gjendje shoku. Ngjarja ka ndodhur natën mes 3 dhe 4 majit në Tirolin Jugor, shkruan orf.at. dhe është zbuluar me pas nga policia.

“Një burrë nga Kosova ka sjellë gruan nga Nigeria, e cila punonte si prostitutë, te një vend ku ndodheshin edhe tre burra te tjerë – gjithashtu nga Kosova. Aty, përkundër vullnetit të saj, e kanë mbajtur me dhunë, përtej kohës për të cilën ishte paguar dhe është dhunuar seksualisht edhe nga burrat e tjerë”, përcjell albinfo.ch.

“Ajo është dhunuar tërë natën, ndërsa me pas është lëne e lire duke i mbajtur peng telefonin”.

Pas ngjarjes, gruaja nga Nigeria ka paditur katërshen te autoritetet policore, të cilët kanë nisur hetimet.

Të katër burrat, të cilët punonin në ndërtim, akuzohen për dhunim seksual në grup dhe ndodhen në paraburgimin e Bozner.

 

watch porn
olalaporno.com