onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Liga e Kombeve, Shqipëria e nis me fitore në Bjellorusi

Shqipëria ka triumfuar me rezultatin 0:2 në transfertë ndaj Bjellorusisë duke e nisur në mënyrën më të mirë të mundshme, aventurën në Ligën e Kombeve.

Goli i Sokol Cikalleshit nga jashtë zonës, i dha epërsinë kuqezinjve në minutën e 23-të, pjesa e parë u mbyll me avantazhin 0-1, ndërkohë në pjesën e dytë, të besuarit e Edi Rejës, arritën të realizonin edhe golin e sigurisë, me Keidi Baren, i cili pas kombinimit perfekt me Roshin dhe i ndihmuar nga devijimi i mbrojtësit, e dërgoi topin në cepin e portës.

Një fitore kjo tepër e rëndësishme për objektivat e Kombëtares kuqezi. Sfidën e radhës Shqipëria do ta luaj ditën e hënë, në “Air Albania”, ndaj Lituanisë!

FT: BJELLORUSI – SHQIPËRI 0-2