onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Basha mbledh aleatët në PD/ Çfarë po ndodh…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim me aleatëte forcës politike që drejton.

Në takim ishin gjithashtu përfaqësues të LSI-së, Petrit Vasili dhe Luan Rama.

Takimi vjen në një ditë kur Kryeprokurorja e Përkohshme, Arta Marku, shkarkoi nga detyra kreun e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj, ndërsa në vend të tij emëroi Donika Prela.

Basha akuzoi Kryemiistrin Edi Rama lidhur me shkarkimin e Hajdarmataj, ndërsa e cilësoi Markun kryekamikazen e tij.

Nesër Kuvendi do të mblidhet në seancë plenare dhe duket se Basha ka diskutuar me aleatët mbi aksionin opozitar.

watch porn
olalaporno.com