onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Arratisen 4 shqiptarë, po transferoheshin në burgun e Kretës

Katër të burgosur shqiptarë janë arratisur nga porti i Pireut në Greqi. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në orën 20:00 me orën greke, ndërsa 11 të burgosur, mes të cilëve edhe 4 shqiptarët po transferoheshin nga Athina në Kretë.

4 të burgosurit shqiptarë kanë arritur të hapin prangat dhe kanë ikur me vrap nga porti, teksa pritej të nisej trageti për Hania.

Policia greke ka arritur të kapë dy prej të burgosurve shqiptarë dhe po kërkon për dy të tjerët.

Të burgosurit do transferoheshin për në burgun e Alikarnasos. Nuk dihet ende akuzat dhe dënimet që kanë marrë shqiptarët e arratisur.

watch porn
olalaporno.com