onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Basha mbledh aleatët, Prokuroria në PD

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzm Basha, ka thirrë Aleatët në një mbledhje urgjente në selinë e PD.

Nuk dihet se çfarë do të diskutohet në këtë takim, por sipas burimeve theksohet se zhvillimi i situatës pas publikimit dëshmive për vëllain e ministrit të Brendshëm, Xhafaj, dhe sjellja e Edi Ramës ka bërë që të rishqyrtohet edhe qëndrimi i opozitës

Dje në mbledhjen e Grupit të PD u vendos që demokratët ti kthehen pjesmarrjes në Komisionet  parlamentare për të denoncuar ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe për të bërë të qartë se nuk do të ketë normalitet në qoftëse deri të enjten nuk ka reagim nga ana e mazhorancës.

Ndërkohë sot Prokuroria ishte në zyrat e selisë blu, ku oficerët gjyqësorë morën audio-përgjimin e publikuar nga PD një ditë më parë, në të cilin pretendonte se vëllai i Xhafaj vazhdon të drejtojë një linjë të trafikut të drogës.

watch porn
olalaporno.com