onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Berisha publikon dokumentet/ Ja si e ndryshoi emrin vëllai i Fatmir Xhafajt…

Ish-kryeministri Sali Berisha, ne vijim te denoncimeve dhe akuzave per ministrin e Brendshem, Fatmir Xhafaj, ne mbrojtje te vellait te tij Agronit, denuar ne Itali per droge, ka nxjerre sot dokumentet, sipas te cilave ai ka nderruar emrin.

“Ja se si Agroni, vellai i Fatziut vuri masken de u shnderrua ne Geron. Shikoni dokumentat! sb”- shkruan Berisha.

watch porn
olalaporno.com