onlyfuckvideos.net classy slut goo covered. xxx247.club xxxfamousvideos.com

Qëllohet me armë pronari i servisit, ja çfarë ka ndodhur

Një biznesmen, pronar servisi, është qëlluar me armë zjarri në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12: 30 në servisin e tij.

“Me datë 11.05.2018 rreth orës 12:30 jemi njoftuar se ne Vau i Dejës ka ndodhur një konflikt ku për pasojë ka mbetur i plagosur me armë zjarri shtetasi E. S. 43 vjeç banues Vau i Dejës.

Menjëhere janë nisur forca të shumta policie për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Shtetasi E. S. ndodhet ne Spitalin Rajonal Shkoder nën kujdesin e mjekëve.

Gjithashtu grupi hetimor po punon për sqarimin e rrathanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin paraprak të policisë.

watch porn
olalaporno.com